Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe mnóstwo perfekcyjnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.